OTC WHFB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egy rovid osszegzes...

5 posters

Go down

Egy rovid osszegzes... Empty x

Témanyitás  Mr.judge 2011-03-19, 4:24 pm

Nelkulem meghalna ez a forum...igy nektek megtiszteltetes,ha firkalok valami agyzsibbasztast... Twisted Evil

Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty Re: Egy rovid osszegzes...

Témanyitás  Dugó 2011-03-17, 11:22 pm

Mér van az hogy amikor a BZ eltűnik az éterből egy pár hétre nincs soha vitatkozás, ha meg előkerül egyből baromságokról megy a trécs...

Amúgy attól még, hogy ne fótztál írhattál volna beszámolót bővebben is...nem kell félteni a "tuti titkos" kombóidat valószínű találkoztunk már vele... cat
Dugó
Dugó
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1287
Join date : 2011. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty x

Témanyitás  Mr.judge 2011-03-17, 4:01 pm

Latod,..ezert az arulasert fejed veszem...mar ha valaha is ossze tudjuk szervezni ...ehehehe


Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty Re: Egy rovid osszegzes...

Témanyitás  Boci 2011-03-17, 3:49 pm

Vigyázzunk a kis BZ-re mert megfájdul a buksija a sok gondolkodástól Very Happy
MUHAHAHHAHA...mostmár c sakazértis kibeszéljük az összes kombódat például, hogy flagellánsokkal játszol empire seregben!
Razz

Boci
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1534
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty Re: Egy rovid osszegzes...

Témanyitás  Skulltaker 2011-03-17, 3:24 pm

Nos kedves Soma !! azért se szeretném kitárgyalni a kombokat !! mert ha már egyszer hetekenát törtem a fejem rajta szeretném más ellen is használni , kölönösen olyanok ellen akiket nehéz legyözni pl Skavenek !!!!!
Skulltaker
Skulltaker
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1370
Join date : 2011. Jan. 13.
Tartózkodási hely : warp

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty Soma

Témanyitás  Mr.judge 2011-03-17, 3:17 pm

Az a velemenyem,h nincs eleg varazstargy...se egyseg...lehetne sokkal tobb...minden fajnak alt..

Pl,itt van Basel papa komboja...az egyik nagydemonnal,meg egy kisero karakterrel,miegymassal....Ha megtudod mit tud,akkor nemigen allsz ki ellene..hahaha...ha meg 2...3 kor utan feladod akkor elmelkedhetsz te is...ehehehehe

Termeszetesen az innovacio hive vagyok...ezert fogom atnyalazni a norskai...viking,stb...,kislevi sereget hatha megtetszik...remelem varialhatoak...

Meg sajna piszok keves normalis tereptargyunk van....ez is rengeteg uj tavlatot nyithatna...

Uj komboim fele bejon,fele nem..ugyhogy en aztan probalkozok....Soma felebaratom.

Shocked



na mentem

Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty Re: Egy rovid osszegzes...

Témanyitás  Soma 2011-03-17, 3:01 pm

Mr.judge írta:...az egysegek,karatkterek komboit ne targyaljuk ki szerintem ,amit meg vki szeretne mas ellen bevetni...mert ugye akkor no surprise...

Ez a jatek sajna lehetne valtozatosabb,...szoval igyekezzunk viragnyelven elmondani a kombokat amiket az ellenfel hasznalt a battle reportokba...hatha nem derul ki minden.

Ezzel nem értek egyet. Ha a játszott kombókat kitárgyaljuk, akkor azzal ösztönzünk mindenkit, hogy új kombókat találjon ki, és a meglévők ellen pedig ellenszereket dolgozzon ki. Ha titkolódzunk, akkor lelassul a fejlődés. Vagy te lusta vagy új dolgokat kitalálni? geek
Soma
Soma
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 270
Join date : 2011. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty Re: Egy rovid osszegzes...

Témanyitás  Boci 2011-03-17, 3:01 pm

Március 27 vasárnap...egyebet nem tudok kérem kapcsolja ki...
pig

Boci
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1534
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty x

Témanyitás  Mr.judge 2011-03-17, 2:54 pm

Ja Boci tolljunk mar egyet...Mert lehet te is 2ik korben feladod,mint sokan masok.Pl Ubi,Jeno,En,Dugo is elvereztunk mar kb 2 kor alatt,vagy remenytelennek latuk a folytattast..gyere megtapasztalhatod te is ... Rolling Eyes


peace forever...jo voltam az izlesednek...Smile

Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty lepenyleso...ehehe

Témanyitás  Mr.judge 2011-03-17, 2:34 pm

Vegulis igaz nem a flagirol van itt leginkabb szo,azokat ki lehet szamitani...inkabb azok az egysegek,karatkterek komboit ne targyaljuk ki szerintem ,amit meg vki szeretne mas ellen bevetni...mert ugye akkor no surprise...

Ez a jatek sajna lehetne valtozatosabb,...szoval igyekezzunk viragnyelven elmondani a kombokat amiket az ellenfel hasznalt a battle reportokba...hatha nem derul ki minden.Tobbek kozt ezert is helyettesitunk mar sokmindent Basel komaval,mert nekunk mar tobbet er egy sose latott kombo vagy taktika..mar ott ahol lehetseges is azt megcsinalni...

Te is irtal asszem egy franko novellafelet...meg Ubi mar 2ot is...Van erzeketek hozza,nekem vajmi keves igy ne farasz ezzel,mert elvinne az izlesrendorseg ha en irnek egyet...ehehe
ellenben en a videos beszamoloba hiszek ,vettem meg egy kemkamerat is...szoval felveszem,aztan megvagom es felbaszom youtube ra kovetkezot...de csak akkor ha szep terepen..legalabb 60% modell az ami kb...mert szerintem ugy eri meg....

battle reportot fenykeppel tartok hitelesnek,kb Dugo modra...de mint emlitem behellyetesitos csataknal ez folosleges...plusz nem vagyok regenyiro sem...igy egy szimpla megemlekezest teszek az ugy erdekeben...
en fel is tettem linket h szerintem tok jok ezek a videos battle reportok...en ezekbe hiszek elsosorba.


https://www.youtube.com/watch?v=3NTN9hKgXcs&feature=related

persze ezekbe is neha tekerni kell mert geci farasztoak...na de az elet mar csak ilyen...


Figyelj Boci...peace... king

Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty Re: Egy rovid osszegzes...

Témanyitás  Boci 2011-03-17, 2:15 pm

BZ azért én is kipróbáltam már jónéhány sereget (persze tény hogy te régebb óta játszol). A WoC-ot kb 0%-ban ismertem, amikor elkezdtem gyűjteni (jobbanmondva mikor Tomáéktól megkaptam az első Lovag unitom). Azért játszom velük mert kiba' szépek a modellek, mint ahogy a Gobbókkal (és csak gobbókkal) meg azért játszottam, mert imádtam, hogy ilyen kis punyi gyökerek Very Happy
A meglepetés szerintem meg nem abban van, hogy azt se tudod milyen egységei lehetnek az ellenfélnek, hanem hogy mit tud összerakni belőle és milyen kombinációban hozza. Ha úgy mennék neki mindenkinek, mint bolond tehén az anyja p*csájának, akkor nekem is lehetnének csodás 1 kör alatt leesik az egész seregem csatáim, mint neked... Szerintem ez kevésbé élvezetes, mint ha felkészülsz rá (és most itt nem a szétkombózom az agyamról beszélek)
A battle reportról meg annyit, hogy ha Ubi képes volt a lustaságát félretéve leírni sőt novellába foglalni a csatáját, akkor te az egy mondatos report után bőven alaphelyzetbe teheted a lepénylesődet..

remélem elég kártékony és harcias voltam az ízlésednek Very Happy
peace... helyett WAR Twisted Evil

Boci
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1534
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty Re: Egy rovid osszegzes...

Témanyitás  Skulltaker 2011-03-17, 2:01 pm

mintha asnyira új lenne a flagi !!!
én szinte minden egyes alkalommal hozom öket !!!
Skulltaker
Skulltaker
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1370
Join date : 2011. Jan. 13.
Tartózkodási hely : warp

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty Re: Egy rovid osszegzes...

Témanyitás  Mr.judge 2011-03-17, 2:00 pm

[quote="Boci"]Ihh...mekkora meglepetés lett volna pedig...
Ejj BZ tudod van aki elolvassa a seregkönyveket, még az ellenfélét is mielőtt nekiül a seregépítésnek Very Happy
Toljad csak Bázel az infókat, hamár ilyen szűkmarkúan méritek a battlereportokat (kiváltképp te BZ, aki amúgy meg legnaygobb arccal kardoskodik a fényképek meg csataleírások ügyében)



Na ,megszolalt a masik okos okos,aki kardoskodik a sajat faszsagaval...aki otthagyta a goblinokat a tap chaosert...hahaha...en mar jatszottam apa eleg sok armyval....tappal/taptalannal...en csinalltam mar 2 videos battle reportot...szoval lehet kussolni... Evil or Very Mad
de mivel itt sok a behelyettesites ezert az ilyet megtartani szerintem folosleges...aminel mar majdnem mindenki az ami,azt legkozelebb felveszem videora...Pl ,a dugo ellen multkor jo is lett volna csak a tulszervezesbe lemaradt... Smile


Jeno tapjat pl en kurtolom korbe...es igenis faszsag az ellenfel seregkonyvet bujni reggelig...mert ugy megolsz egy rakas meglepetest...en sose epitettem erre,mert nekem igy veszit a jatek a szorakoztato erejebol...de te tedd azt nyugodtan..meg akinek jolesik...



Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty Re: Egy rovid osszegzes...

Témanyitás  Boci 2011-03-17, 1:50 pm

Ihh...mekkora meglepetés lett volna pedig...
Ejj BZ tudod van aki elolvassa a seregkönyveket, még az ellenfélét is mielőtt nekiül a seregépítésnek Very Happy
Toljad csak Bázel az infókat, hamár ilyen szűkmarkúan méritek a battlereportokat (kiváltképp te BZ, aki amúgy meg legnaygobb arccal kardoskodik a fényképek meg csataleírások ügyében)

albino

Boci
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1534
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty x

Témanyitás  Mr.judge 2011-03-17, 1:48 pm

Basel kosz ,h elugattad mit tudnak... Sad

Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty Re: Egy rovid osszegzes...

Témanyitás  Skulltaker 2011-03-17, 1:09 pm

Flagelánsok durvák !!!! hoztam 30-at hordában !! megrohantam velük a plaquebeareket , kettö öngyilkos lett !! igy roham , franzy , hatred , reroll to wound , 5ös erö 9x3 modell ütöt ja és még nagyobb volt az I is !! szegényekböl nem sok maradt és az is bele halt a törés tesztbe , szoval megettünk egy 20 fös plaque osztagot herald együtt egykör alatt !!!! Imádom a vallási fanatikusokat !!!!!
Skulltaker
Skulltaker
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1370
Join date : 2011. Jan. 13.
Tartózkodási hely : warp

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty Egy rovid osszegzes...

Témanyitás  Mr.judge 2011-03-17, 10:00 am

1.nap

Ubi chaos torpe vs hajas elfek szereny vezetesem alatt...

Eleg franko csata volt...kepeket ilyen custom csatakrol nem erdemes csinalni ,es nem is csinalok,mivel a jonep nagyja helyettesitve van..Ellenben megemlekezni kotellesegem...

2.nap

dark elf vs high elf

Nos,itt iszonyatos zakosorozat...hajas elf brigadom felkentek a falra.hydrat alig birtam megolni...Dark elf brutal Malekit special karakter szerintem megeri az arat,de persze errol Jencinek mas a velemenye...ehehe

3.nap

dark elf vs perzsa empire / high elf szovetseg...Nos,itt sikerult Jenonek feladni kb 2 ik korbe...Malekitbol beka lett,(aztan hulla is egy pofatlan high elf kombo miatt)ra 1 percre Teclis is brekegett..
Itt megszuletett az igeny,h jopar varazstargyat ,scrollt ki kene iktattni...persze ez egy neverending vita,h az alap seregektol elvenni vmt...ellenben a kozos cuccokbol parat selejtezni kellene,mert hangulatrombolo hatasa eleg kezenfekvo...

3.nap es meg egy rovid chaos vs empire.Most en volltam chaossal Basel ellenebe...

Itt dontettlen szuletett,mivel 100 pontkulonbsegem nem volt meg,bar jobban alltam a vegen...Baselnek gratula,mert empire el nehezebb dolga volt...Ellenben valo igaz ,h az uj szabalyok miatt empire megerosodott,plusz jopar egysege remekul hasznosithato...lasd mortar,meg teves pisztolyos rettenet..ehehehe...

Osszegzeskent..mostmar joparat nyomtam a 8as szerint...a move szabaly meg mindig fos a szemembe...ellenebe a horda,magic,meg steadfast,miegymas rulokkal ki vagyok bekulve...igy meg elvezetesnek is mondhato...

Ha hazaesz a fene,akkor Soma,Boci,Dugo,stb urakkal kene jatszani mostmar...mert mar korbevertuk egymast mar Ubi,Basel,Jenovel... scratch

Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Egy rovid osszegzes... Empty Re: Egy rovid osszegzes...

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.