OTC WHFB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Triumph & Treanchery kibeszélő

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Triumph & Treanchery kibeszélő - Page 2 Empty Re: Triumph & Treanchery kibeszélő

Témanyitás  Admin 2013-11-15, 4:17 pm

by:Dugó

Van még pár egység aminek ez az 1" back előny...bármilyen szekérnek például...ezzel számolni kell...Emlékezz a várostromokra, ott ugyan ez volt..a Choppás Orkok minden körbe ütöttek agyon, meg a Hatred-elő egységek is...De mivel valamilyen hasonló képességű egysége minden seregnek van így ez nem lesz unbalance sztem.

Nem versenyre írták ezt a könyvet, ezt meg is mondták, hanem Funra meg kampányokra...
Nekem eszembe se jutott amiit kitaláltál...látszik ki a power gamer, negatív gondolkodású Razz

A könyvbe is Ogret hoznak Merc. nek..nem kötelező kihasználni a pontot elég ha mondjuk hozok 1 db. Scout maneatert például...
vagy egy karit olyan mammuton ha lehet...Nem kell megint sírni előre...mit szóljak a Skavennel a -1 ld re.

hogy ki jár szarul a relativ..mert Victory pontba kerül a bribe is tehát fogyasztod a pontjaid nem biztos hogy megéri...

A Warseeren azt irták hogy a 3-as csata kicsivel volt csak hosszabb, mint a normál..amúgy meg mi úgyis fos lassan játszunk, nem mindegy mikor végzünk? Very Happy

Az tény hogy vannak olyan geci Treachery Cardok amivel egy semleges fél eldöntheti hogy ki nyer egy közelharcot.

Amúgy meg az "adok 50 Toknent egy kártyáér" közbe meg nem adok semmit bizniszeket ki is lehet hagyni, meg meg is lehet szabályozni..
mert ezeket én se értem igazán..megteheted hogy azt mondod kapsz 10 tokent ha nem lövöd ezt az egységem...ok...azt mégis lövöm...ezekre ki kell találni valamit, vagy kihagyni a picsába...

Ja!..Ubinak nem tudtam elküldeni mert nem tom hogy most épp melyik az email ciíme..lécci valaki küldje neki át..meg még annak aki kimaradt

Kösz...

by: Dugó

ja mer a maneater az nem karakter hanem unit...bah..

Chaosnál is nehéz ezt megoldani...Skavent meg Orkot kell hozni Allyba ennyi..Goblin Hero meg Doomdiverek WOC-hoz...hmmm Very Happy

igen ezzel is lehet majd plusszba taktikázni, hogy a köv körben ki kinek ront neki..De ne felejtsd el, hogy sose tudod, hogy ki lesz a körben a következő, mert azt mindig húzni kell..tehát lehet, hogy pont annak a köre jön akit megveretni akartál és ezáltal pont fordítva sül el a dolog..

Az egymás közti Bribra meg azt írja, hogy úgy működik, hogy : "van egy kártyám!..adsz érte 50 Tokent?..." De hogy mi az azt nem tudod..ergo adhatok egy szart is...


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-11-15, 4:20 pm-kor.

Admin
GOD
GOD

Hozzászólások száma : 83
Join date : 2011. Jan. 12.

https://otcwhfb.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Triumph & Treanchery kibeszélő - Page 2 Empty Re: Triumph & Treanchery kibeszélő

Témanyitás  Admin 2013-11-15, 4:17 pm

By: Boci
Pár dolog már most lejött az új kiegből:
1. ork és breton ellen sosem fogom a neutrált választani CC-ben, hogy a köv körében az 1" hátrálás miatt rohamból megen megkapja a bónuszait
2. ha valaha is szerveződik verseny a kiegből nem fogok elmenni az fix, a bemondásra adok neked victory tokent meg treachery kártyát szabály miatt (mer a haverom vagy inkább bejuttatlak téged a döntőbe mint a másikat). Ezt meglehetős faszságnak tartom (az oké ha ketten elkezdenek ütni egy valakit, mert ugye abba még van beleszólási lehetősége, de az hogy csak úgy megtömjelek tokennel meg kártyával az vicc, ezen lehetne gondolkodni)
ez persze baráti fightnál nem para, mert ott senki nem olyan hülye, hogy kedvezzen a másiknak Very Happy
3. zsoldos seregnek nem igen fog senki ogrét hozni, mivel kötelező karaktert venni, ami krvára nem olcsó mulatság OK-ban ráadásul az alapból szar Ld még csökken is...köszi
4. a bribe mercenary metódus nekem ismerős Vampire kártyából és elárulom, hogy mindig az jár szarabbul, akinek felül kell bidelnie (mert ugye ő mindenképp bukik..vagy tokent vagy egy unit cselekvést)
5. a sok agyalás és számolgatás és a (battle royaltól eltérően) mindenki végigjátssza a körét metodika miatt kurva hosszúak lesznek a meccsek... szerintem bőven verni fogja a SoM időhosszát.

..amúgy ha nem tétre megy (vagyis nem versenykörnyezetben játszunk idegenekkel) akkor szerintem fasza lesz, mert baromi sokat lehet taktikázni és kombózni, szóval alapvetően tetszik a dolog, csak ésszerűen kell játszani és nem hisztis emberekkel, akik csak azért, hogy ártsanak inkább odaadják a győzelmet a harmadik félnek

Admin
GOD
GOD

Hozzászólások száma : 83
Join date : 2011. Jan. 12.

https://otcwhfb.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Triumph & Treanchery kibeszélő - Page 2 Empty Triumph & Treanchery kibeszélő

Témanyitás  Boci 2013-11-15, 4:14 pm

nos itt folytassuk a vitát + szabálymódosításokat (igyekszem áthozni az eddigi hozzászólásokat, de asszem csak egész topicot tudok mozgatni így be copyzom inkább hozzászólásba...

Boci
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1534
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Triumph & Treanchery kibeszélő - Page 2 Empty Re: Triumph & Treanchery kibeszélő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.