OTC WHFB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajas elf gyalazas megtortent...hahaha

2 posters

Go down

Hajas elf gyalazas megtortent...hahaha Empty Re: Hajas elf gyalazas megtortent...hahaha

Témanyitás  Dugó 2011-04-28, 6:54 am

Ja. BZ mindíg újít..legalább ez becsületére váljék..sajna legtöbször túl szélsőségesen..nem rosszdolog a sok lovas egyben..de azé 46!!!..
Egyébként 2-szer dobtm dupla 1-est aznap Break testre!:-)))..Viszont az összes töbi dobásom fos volt..Szerencse, hogy a Szarvas Patkány áldása kísér minden meccsemen!:-)

Ha lesz időm megírom a Reportokat is..de Gmailon fogom küldeni...
Dugó
Dugó
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1287
Join date : 2011. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Hajas elf gyalazas megtortent...hahaha Empty Hajas elf gyalazas megtortent...hahaha

Témanyitás  Mr.judge 2011-04-27, 11:12 pm

Na,kozbe asszem Toma,es Soma lemaradt a gyalazatrol...marmint h kikaptam roviden...kicsit hosszabra veve...Megdicserem Dani kollegat mert egy franko komboval etetett meg,amit azert fejbe tartottam,de nem feltem tolle elegge...

Ami ugye mindenkinek sikerult mar,csak szinte nekem nem,meg egypar luzernek...lenyeges kozelharcba ez a kibaszott dupla1 ld/re...ugye Dani koma behajintotta amikor kellett...mindegy ez van...Dani meg mondhatja nekem meg makbol egy lovasom megmaradt a 46 bol...de az akkor se kibaszott dupla1,itt frocsogok magamba,hahaha...

Kovettem el jopar hibat,stb...de Teclist legkozelebb hozom,meglepetes ide,nem elvezet jatek vele jatszani oda...legalabb 1x...

Grat Dugo komanak...mert ujfajta armyt hozott...en meg hibasat,megha lattam is benne a fantaziat,meg nem akartam Teclis milyen tap nyavalygast hallani......

Roviden ennyi...

Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.