OTC WHFB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

+2
Skulltaker
Dugó
6 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Mr.judge 2011-02-08, 9:21 pm



Ha gondolod játszok egyet High Elf-el Basel ellen!:-)))[/quote]


jatszal baszki...tanulsagos lesz...Smile

Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Mr.judge 2011-02-08, 9:07 pm

Skulltaker írta:már anyiszor mondtam ,de megismétlem ! én a sereg össze állitást mindig a köv szerint csinálom :
1 sajna elég kiismerhetö mindenki igy nagyából tudom ki mit fog hozni (tehát nem sereg hanem inkább a személy ellen rakok össze sereget )
2 sajna azt is tudom hogy ti mit hisztek hogy mit fogok hozni igy a variáciom azért mindig más mert enek tudatában teljesen mást hozok !
harmadszor mindenkinek meg van a feladata és 8-as szerint muszály 2-3 osztaggal egy ellen menni hogy nullára lehesen verni az ellen osztagát vagy meg futatni (különben nincs vp)


Kiismerheto mindenki...na ezzel nem ertek egyet,,...pl arrol nem szol a fama,h empire vs empire zsinorba vesztettel ellenem..talan 2x ha nyertel a vegen ellenem empire vs empire opcioban....

sajna en mar elege ismerem mit hozhatsz...h ezt varialod,az csak abban ad variaciot..hogy nem jobb ,hanem bal felol hullik a hajam...a szabalykonyv szarsagaitol..meg a seregkonyved nagyszeru pontrendszeren....

sebaj..jatszok veled is forditva...abban tobb racio van...igy legalabb mindenki agyalhat reggelig..ehehehe...

na pa




Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Boci 2011-02-08, 3:04 pm

erre csak annyit tudok mondani hogy LOL...nekem te neee...megígérem nem hozom archaon..sajnálok rá kidobni 600+ pontot, abból hozok inkább 3 exalted herot..
amúgy csak annyit mondanék, hogy spear 1/2 pontért....

Boci
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1534
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Dugó 2011-02-08, 2:39 pm

Így van!..2 napja bújom a WOC seregkönyvet! Boci!:-))))

De bár ne tettem volna...az a Spec kari Lovag 600 valahány pontért az rettenet...meg a giftek, meg Eye-ok...bazmeg mit hozzak ellen??....
Dugó
Dugó
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1287
Join date : 2011. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Boci 2011-02-08, 11:03 am

Mondjuk ebben az is benne van, hogy egyrészt be vagyunk korlátozva avval, hogy milyen figuráink vannak, de méginkább avval, hogy az egységeinknek van kb 30% mennyisége, ami totális pontkidobás, így nem is kell számolni velük, a maradék variálása pedig kimerül abban, hogy lövős vagy ütős sereget csináljunk (valakinek még ez sem pl. VC vagy WoC).
Sajna mágiára már nem lehet építeni, mint régen (max az a kérdés, hogy supportként megerősíted-e kicsit) így már ez a változatosság is kiesik. Nyilván Ebben előnyben van a Skaven illetve remélhetőleg most már az O&G sereg is így lesz, mert ezek az új könyvek nagyon változatos seregösszeállítást tesznek lehetővé.
Az mindenesetre elmondható, hogy eléggé nagy hendikep tud lenni, ha ismered a másik seregét, ezért szerintem is nagyon jó taktika, amit a Dani mondott, hogy meg kell próbálni építeni az ellenfél egységeiből egy sereget, de legalábbis át kell nézni, hogy mi mit tud.
Kissé időigényes, de így elkerülhetjük a meglepetéseket.

Boci
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1534
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Skulltaker 2011-02-08, 10:55 am

már anyiszor mondtam ,de megismétlem ! én a sereg össze állitást mindig a köv szerint csinálom :
1 sajna elég kiismerhetö mindenki igy nagyából tudom ki mit fog hozni (tehát nem sereg hanem inkább a személy ellen rakok össze sereget )
2 sajna azt is tudom hogy ti mit hisztek hogy mit fogok hozni igy a variáciom azért mindig más mert enek tudatában teljesen mást hozok !
harmadszor mindenkinek meg van a feladata és 8-as szerint muszály 2-3 osztaggal egy ellen menni hogy nullára lehesen verni az ellen osztagát vagy meg futatni (különben nincs vp)
Skulltaker
Skulltaker
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1370
Join date : 2011. Jan. 13.
Tartózkodási hely : warp

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Dugó 2011-02-08, 12:33 am

BZ bameg ha már High Elf-el sem megy a dolog kor tényleg jobb ha abbahagyod ezt a Warhammert:-)
Táp a Daemon, de tudod egy csata előtt át kell olvasni az ellenet ismerni kell.

Én úgy szoktam készülni, hogy próbálok összeraki valami tápot az ellenfélből és arra készülök..
Az a baj, hogy ez egy olyan játék amire kurva sokat kell gondolni és sokat kell vele foglalkozni, hogy kombok meg válaszreakiók, meg ki ellen mit csináljak dolgok belédrögzüljenek..

És valóban, a seregösszeíránál már elbaszhatod úgy hogy esélyed se lesz..

Ha gondolod játszok egyet High Elf-el Basel ellen!:-)))
Dugó
Dugó
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1287
Join date : 2011. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Mr.judge 2011-02-07, 2:13 pm

Boci írta:el kell keseritselek BZ PLaguebearer Ws 3..(88.oldal)
amúgy szájkaratéban minden legyőzhető (mellesleg ha azt mondom, hogy core ellen core akkor minek kevered bele a spec főleg a rare egységeit, ilyen lapon egy sárkányos lord simán megesz egy pink horror egységet közelharcban)..
az a nehézsége a dolognak, hogy látatlanban kell sereget építened és nem tudhatod mit hoz az ellenfél...
Az pedig, hogy pontban olcsóbb lenne a démon a high elfnél, fogalmazzunk úgy erős kétkedéssel fogadtam....

peace


A Toma sorsara jutsz ha beket hirdetsz itt nekem te kaoszivadek....Figyelhetnel jobban,mert Basel irt ws 4et nem en...ebbol is latszik ki nem figyel itten elege...hahaha

oke,core ellen core..de a core egyseg is eltulzott nalla...nem beszelve arrol,h epp az en spec egysegeim nem repulnek tobbnyire..a sas az csak arra jo max,h elvigye gyaszhireket Gandalfnak...

a CORE EGYSEGEI igencsak erosek a mieinkhez kepest,a spec egysegei enyhen idegesitoek..a karakterektol meg agyhugykovet kapok...

A ketkedesed meg legyen csak a tied,nekem nem kell ketkednem mert lattam joparszor mire kepes a brigadja...






Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Boci 2011-02-07, 1:44 pm

el kell keseritselek BZ PLaguebearer Ws 3..(88.oldal)
amúgy szájkaratéban minden legyőzhető (mellesleg ha azt mondom, hogy core ellen core akkor minek kevered bele a spec főleg a rare egységeit, ilyen lapon egy sárkányos lord simán megesz egy pink horror egységet közelharcban)..
az a nehézsége a dolognak, hogy látatlanban kell sereget építened és nem tudhatod mit hoz az ellenfél...
Az pedig, hogy pontban olcsóbb lenne a démon a high elfnél, fogalmazzunk úgy erős kétkedéssel fogadtam....

peace

Boci
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1534
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Skulltaker 2011-02-07, 1:43 pm

na látom a szálykarate a Dani helyet most engem vesz célba !!!!!!!!!!!!!!!!
Skulltaker
Skulltaker
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1370
Join date : 2011. Jan. 13.
Tartózkodási hely : warp

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Mr.judge 2011-02-07, 1:30 pm

Tudom,gyanitom joindulatuan segiteni probalsz a gondolkozas nevu latszatimitalotevekenyseg rejtelyes elsajatitasa kozben Boci komam...
De think about it,again Colombos megfordulassal ,es ujfelrantassal jeleznek par dolgot...Smile

Banner of flame,mennyis is lehet belolle...????es neki akar az egesz serege plegue bearer lehet..es mi van ha nem is talalkoznak,mert ugye eloferdul,h a cuccaid fele szart se er az ellen jobb szarnya ellen,vagy forditva...persze ez strategia,meg szerencse kevereke..de akkor is neki billen a szencse kereke,mert sokkal tobb egysege pofatlanabb,olcsobb mint nallam jopar...ez persze tisztan a szabalykonyvalkotok hibaja,nem igen kedves tevehajcsar cimborame...
core ellen core..jaja...de el is feledkeztem a flamerekrol,meg a repulo bombazos genyokrol,stb amik szarra szopatjak az atlag egysegeket...nagyobb pontnal ,meg siman lehet 2 nagydemonja is,vagy 3...lehet emeszteni oket mindenkinek...

es egy heraldot szerintem jobban ossze lehet rakni,mint egy elf nemest..raadasul mindegyik faszkalapjanak megveheti ugyanazt a kombot giftbol ha akarja...erre mit vartyogsz cimbora...na ugye...

Nem verhetetlen a kaosz demon of corse...de jo etvagyat hozzajuk...




Boci írta:Segítek..Plague Bearer regot kilövöd 10 pontért (banner of flame) így marad neki az 5++ a 4++ helyett, ezenkívül a bearer ws 3 vagyis 4+ to hit szemben a te 3+ -al, és nem 5S mint a bloodletter vagyis a 4++ mellé kapsz egy 6+ armourt is, ugyanúgy csak 1-et üt mint te, arra meg nem veszek mérget hogy egy heraldot jobban összerak mint te egy Noble-t.
Amúgy core ellen használj olcsóbb coret és flankelj mellé...
A nagydémonon továbbra sem vitatkozom, azon én is elhasaltam, meg szerintem a seregeink nagyrésze szintén...de ebben van a kihívás értéke
Erős de nem verhetetlen a démon sereg sem...

Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Skulltaker 2011-02-07, 1:18 pm

amugy bocs boci de a ws 4-es a plaque -nak !
Skulltaker
Skulltaker
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1370
Join date : 2011. Jan. 13.
Tartózkodási hely : warp

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Boci 2011-02-07, 1:09 pm

Na ja..nem a valóság szimulálás az erőssége a srácoknak...lehet elkelne közéjük egy-két Soma Smile

Soma írta:
Mr.judge írta:
A jatek izgalmas,jo minden szarsaga ellenere,de koszonoviszonyba sincs meg a (fantasy) realitassal se...

Ez sajnos nagyon igaz a 8-as kiadásra.

Boci
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1534
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Boci 2011-02-07, 1:06 pm

Segítek..Plague Bearer regot kilövöd 10 pontért (banner of flame) így marad neki az 5++ a 4++ helyett, ezenkívül a bearer ws 3 vagyis 4+ to hit szemben a te 3+ -al, és nem 5S mint a bloodletter vagyis a 4++ mellé kapsz egy 6+ armourt is, ugyanúgy csak 1-et üt mint te, arra meg nem veszek mérget hogy egy heraldot jobban összerak mint te egy Noble-t.
Amúgy core ellen használj olcsóbb coret és flankelj mellé...
A nagydémonon továbbra sem vitatkozom, azon én is elhasaltam, meg szerintem a seregeink nagyrésze szintén...de ebben van a kihívás értéke
Erős de nem verhetetlen a démon sereg sem...

Boci
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1534
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Soma 2011-02-07, 1:02 pm

Mr.judge írta:
A jatek izgalmas,jo minden szarsaga ellenere,de koszonoviszonyba sincs meg a (fantasy) realitassal se...

Ez sajnos nagyon igaz a 8-as kiadásra.
Soma
Soma
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 270
Join date : 2011. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Mr.judge 2011-02-07, 12:54 pm

Hat nem tudom...nekem szimpatikus a high elf,meg a wood elf is...de ez a chaos,meg a nagydemonjai,pofatlanabb mint a skaven sokszor....
Nem kezdem el felsorolni mik Basel komboi...mert lakat kell legyen a szamon,had elvezkedjen a hulyegyerek,h a szabalyalkotok,es seregkonyvirok nem volltak olyan alaposak,es mekkora agyalagyult kombokat lehet kihozni ala Basel...

Ubi feladta a 2ik korbe Bretonnal,en szintugy a 3ikba...de mi ugye nem vagyunk mervadok...kivancsi vagyok a chaos wariorr,meg tarsaik h muzsikalnak ez ellen a 3/4 kombo ala basel chaos kombo ellen ami ellen max talan ok tudnak vmt felmutattni...de meg arra se fogadnek...

Nagy hibam,h a rengeteg errata,meg szabalyvaltoztatas mar gecire idegesit,es nemigen olvasok utanna mindennek ..igy veresegeim egy resze,ezek nemtudasabol is kitevodik...ez is negativum ramnezve..

Igen ismerem a hires 4plusos wardos feart okozo alabardos kokemeny fonix guard egyseget....ami kemeny egyet 4s alabardal osszesen ut..15pont
plegue 4plus rego ha benne van herald...ja belaraksz 2ot is..gyomlald ki mind a ketott pliz,ja nem sikerult,akkor megy a rego mindenkinek..hahah,fear,immunis pszihologiara,es 4s,4t ws,m szarabb meg ugye ld,amivel sokat megint nem ersz mert lejon x darab...de sose fut el,ha bassza a kombatot netan...
12p...es 6x hasznosabb kombot rakhatsz bele,demon giftekkel,kutyafaszaval,mint elf barataink...hahaha...

ja de neked lehet orrba szajba total power a varazstargyak miatt a magusoknak...ja igen de az misscast is...a draga egysegeim meg szeretnem majd baszni a misscast tablan allandoan...


bekava varazsolltam a retteget nagydemont,hihetetlen,bejott..na jo akkor agyonverem,mivel skilljei egyes,kivetel w,es mukodik minden giftje,stb...en nem tudtam ra utni jopar dolog miatt..a tuzmagus a dragonon,se a dragon..ellenbe a beka a nyelvevel majdnem megfojtotta a dragon mage/t a kokemeny ws1,s 1 el...hahaha

A jatek izgalmas,jo minden szarsaga ellenere,de koszonoviszonyba sincs meg a (fantasy) realitassal se...

uff en beszelltem...

Boci írta:Akkor sorrendben visszafelé:
-plague bearer: regen nem működik együtt a ward saveval, vagy egyik vagy másik
-killing blow..hát igen blood lettereknek, viszont 12 pont darabja és csak egyet üt Ws-ben jobb az átlagos elfeknél viszont ugyanúgy 3-as T mint neked(akárcsak az összes többi core daemon)..javaslom tolj elé egy adag phoenix guardot ami 15 pont viszont 4++,ami azért 50% savet jelent minden sikeres találatra (ami szintén 50% mivel ugyanaz a Ws-etek)..szerintem az bőven darálja őket.
Core talpasod 3 pontal olcsóbb azaz minden 3. modell után kapsz egy bónuszt 30 főnél ugye ez +10 modell, mindezek mellett hamarabb ütsz ráadásul horda nélkül is 3 sorból! (valszeg több sorod fog maradni combat végén így játszik a steadfast ha esetleg bukod a CC-t)
repeater BT...dark elfnél tapasztaltam, hogy nagyon tud fájni...
a sárkányok ideje lejárt :S sajnos (a dragon mage meg tényleg már csak hab a pontkidobások tortáján)
Azt elismerem hogy a greater démonokkal mindenkinek nagyon meggyűlik a baja és a kockadobáson is rengeteg múlik, de azért nem annyira vészes a helyzet és a high elf azért eléggé a seregek első harmadában tartózkodik az erő listán..
amúgy respect Smile







Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Boci 2011-02-07, 12:49 pm

jogos! a kutyáknak van killing blowjuk, a bloodletter meg hatred ha heraldos a unit..sokban nem változik a dolog Smile

Boci
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1534
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Foxi 2011-02-07, 12:46 pm

Killing blowjuk alapból nincs, a cauldron tápolta őket az ominózus közelharcban.
Foxi
Foxi
veteran
veteran

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2011. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Boci 2011-02-07, 12:13 pm

Akkor sorrendben visszafelé:
-plague bearer: regen nem működik együtt a ward saveval, vagy egyik vagy másik
-killing blow..hát igen blood lettereknek, viszont 12 pont darabja és csak egyet üt Ws-ben jobb az átlagos elfeknél viszont ugyanúgy 3-as T mint neked(akárcsak az összes többi core daemon)..javaslom tolj elé egy adag phoenix guardot ami 15 pont viszont 4++,ami azért 50% savet jelent minden sikeres találatra (ami szintén 50% mivel ugyanaz a Ws-etek)..szerintem az bőven darálja őket.
Core talpasod 3 pontal olcsóbb azaz minden 3. modell után kapsz egy bónuszt 30 főnél ugye ez +10 modell, mindezek mellett hamarabb ütsz ráadásul horda nélkül is 3 sorból! (valszeg több sorod fog maradni combat végén így játszik a steadfast ha esetleg bukod a CC-t)
repeater BT...dark elfnél tapasztaltam, hogy nagyon tud fájni...
a sárkányok ideje lejárt :S sajnos (a dragon mage meg tényleg már csak hab a pontkidobások tortáján)
Azt elismerem hogy a greater démonokkal mindenkinek nagyon meggyűlik a baja és a kockadobáson is rengeteg múlik, de azért nem annyira vészes a helyzet és a high elf azért eléggé a seregek első harmadában tartózkodik az erő listán..
amúgy respect Smile

Boci
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1534
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Mr.judge 2011-02-07, 11:54 am

Boci írta:BZ...nem lennél te annyira rossz csak ezt a felteszek 3 ezerfős unitot dolgot kéne elfelejteni..több mozgás több egység több lehetőség, főleg High Elf darál a sok újradobás + ASF miatt még kis létszámban is... na mindegy nem mondtam semmit...hamarosan olvashatsz Chaos vs. Skaven csatát is, bár szerintem simán felzárkózott sok sereg erőben ezek mellé a 8. kiadásban

Nezd Bocikam,az en csillagom mar lealdozoban van warhammerbe...egyedul a munkamba vagyok relativ sikeres..egyelore,mostansag...

A high elf daral..meg miegymas...jaj,felebaratom..tenyleg??csak amikor visszabasz jopar chaos karakter killing blowal...a komboid legtobbje nem er semmit,mert nem tudom lenegalni a targyait,miegymas...mert az ugye demon gift...3as th mindenkinek...es az utannalepessel es utessel (jo szabaly,es megse) feldughtaod magadnak azt,h hu de gyors vagy...mert ha az ellen visszaut rendszeresen..elfogysz pik pak...addig amig le tudott daralni maga elott jopar ellenfelet es csak tegyuk fel a fele utott vissza,akkor meg a high elfek tuleltek jopar kort...igy mar nemigen...meggondolasra felajanlanam...tudom ott van a favago,aki stubborn,azon kivul meg nem csinal nyarat igazan...de azon kivul senki se lehet az...plegu bearer regeneracio,5plus ward,miegymas...lofasz pontert...mirol beszeleunk...???hahaha

Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Boci 2011-02-06, 10:10 pm

BZ...nem lennél te annyira rossz csak ezt a felteszek 3 ezerfős unitot dolgot kéne elfelejteni..több mozgás több egység több lehetőség, főleg High Elf darál a sok újradobás + ASF miatt még kis létszámban is... na mindegy nem mondtam semmit...hamarosan olvashatsz Chaos vs. Skaven csatát is, bár szerintem simán felzárkózott sok sereg erőben ezek mellé a 8. kiadásban

Boci
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1534
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Mr.judge 2011-02-06, 4:17 pm

Dugo ha igazan kihivast akarsz akkor Basel mindig es megse megujolo chaos seregere gyurj ra...szeretnek mar tobb skaven vs chaos meccsrol is olvasni...mert szerintem az az igazi kihivas...

amugy ha otthon jarok nyomunk egy visszavagot...mert lenne hozza kedvem....na jo nem lesz mindenki proxi igerem a kovetkezo skaven seregbe...javascript:emoticonp('bom')
Mindenen elgondolkoztam csak az incheken nem agyalltam annyit,...jo hatra bealltam hatha megindulsz...en balga,...na mindegy,igy jartam.Ha az a kurva victory szabaly maskepp van..rakenyszerulsz megindulni,mert lovasokbol,meg a talpasokbol jocskan leszedtem...akkor izgalmasabb lett volna...Smile

A high elf eros es megse sereg...ez az utannalepes szabaly uti a legnagyobb tapjuk,az allways strike first...mert ha vixaut az ellen akkor borulnak a 3as thougnessel,mint atom...meg tyrion is kemeny 3as th val nyomul...a harcedzett veteran...

Ez van...utat engednek a nagyoknak,felettem eljart az ido...ehehe...talan 10 eve meg jo formaba volltam,hullott az ellen a kezem alatt es a kockaim miatt...ma mar ez csak hiu abrand..a dicso mult...

2x nyertem Dugo ellen,aszem..egyszer wood elf,egyszer empire..amikor kijotta skaven 5,v6 kodex a faszom se tudja..az osszes tobbi meccs,meg gyaszjelentes ramnezve,talan volt par dontetlenunk is,de az is futoevbe egyszer.....ehehe









Dugó írta:Mindössze a 20 fős Jezzeil osztag miat dobtál pánikot de akkor sem körben hanem csak a mögötte álló 20-as Clanrat osztagnak, mert átfutottk rjtuk..a többi pánikot mindig azért dobtad mert valami ágyút szétlőttem..amiatt meg kell..

hogy lehet High Elf-el kikapni???...

B bameg vezetés közben agyalj kicsit tobbet ezena Warhammer dolgon mer így nem sok babér terem :-)
affraid affraid flower

Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Skulltaker 2011-02-06, 10:26 am

hat ugy hogy a 30 fos plaque demon hordam feltartotta a 40 fos + 2 wizard +lord + tirion +2 hero + army battle standard dragon prince lovas hordajat ugy hogy elso korben levertem 2herot , 4-eswizardot , chempat + 10 lovagot , (fent akadt a super titkos kombomon ) o meglevert 12 + chempa plaque-t . a lenyeg hogy pont mind kettonk 20 pontot szerzett es volt zeneszunk igy egal volt teljesen az o koreben az en koromben meg oldalba kapta Jenci cold one brigadja . Az egyik 80 fos spearman unitja megtort es a fiendjeim lerohantak oket. A 9 beka megevett egy dragon mage-t a kissarkannyal egyutt , a masik sarkanymaget-t peddig agyon verte a nagydemon .
Igy Bz a masodik kor utan feladta
Skulltaker
Skulltaker
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1370
Join date : 2011. Jan. 13.
Tartózkodási hely : warp

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Dugó 2011-02-06, 9:32 am

Mindössze a 20 fős Jezzeil osztag miat dobtál pánikot de akkor sem körben hanem csak a mögötte álló 20-as Clanrat osztagnak, mert átfutottk rjtuk..a többi pánikot mindig azért dobtad mert valami ágyút szétlőttem..amiatt meg kell..

hogy lehet High Elf-el kikapni???...

B bameg vezetés közben agyalj kicsit tobbet ezena Warhammer dolgon mer így nem sok babér terem :-)
Dugó
Dugó
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1287
Join date : 2011. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Mr.judge 2011-02-05, 9:52 pm

Skulltaker írta:lol Smile hahahaa kivancsi leszek milesz a kovetkezo !!! A gaz Basel es Dugo csalnak a dobassal es azert nyernek !!!!Smile


ez nem is volt kerdes...Smile

Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.