OTC WHFB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

+2
Skulltaker
Dugó
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) - Page 2 Empty x

Témanyitás  Mr.judge 2011-02-05, 9:50 pm

Szasztok..

Dugo nyert..de szetcsapom a fejed Dugo,ha tap skaven sereget emlitesz a 8asba,mert olyan ugye nincs...csak eros van..

elbasztam a felallast,megerdemlem a vereseget...gunline 40k armym vesztett,mert mar 1 modell megmenekul es nem jar erte victory...de mar ennek nem allando fejbentartasa is vereseget erdemel...

Dugo sportars nyert...mert ez a fun lovos armym volt..hahaha...Smile a 7es be nem nyertel volna gyanitom..Mindegy ezt hoztam,mert nem akartam az uber brutal kozelharc brigadot..hahaha

amugy lehet megovom a meccsett..de kellenenek a kepek...:)mert szerintem dobtunk tomegpanikot a hatso sorba joparat,mikor 6"belul elmenekult egy par egyseg nallam,mikor csak kozelharcnal kellett volna dobni...mivel 6" megsemmisult egyseg utan nem dob 6"belul semmi...csak ha atmegy rajta egyseg..elvbe...
Majd szakertsd meg Dugo a szituaciot ahogy te emlekszel...

Egyszer volt makja,talan a kolleganak amikor feljott a skaven brigad..de szinten itt en is hibas volltam..En parszor dobtam skaven ld makot...Dugonak kongratsz....Mivel a okosabban vezette a (a 8as szabalyrendszer szerinti brigadjat),mint en...

ugyhogy skaven pofatlan eros army vs eleg erosnek mondhato empire sereg 0-1

Talan majd egyszer lehetne vixavago...mert lenne hozza kedvem...


ui:sikerult hozznom a formamat...ugyhogy bezsakolltam egy vesztest high elf vs chaos,dark elf ellen is...hiaba no nem ertek hozza,ez van..ehehehe















Mr.judge
champion
champion

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) - Page 2 Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Boci 2011-02-05, 12:46 pm

Lehetsz te a következő Danikám, aki meghasal a pateszekkel Smile
Fenem a késemet Basketball

Amúgy milyen Lore-val mentél Life?...na kiáncsi leszek a reportra..

Boci
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1534
Join date : 2011. Jan. 12.
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) - Page 2 Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Skulltaker 2011-02-05, 10:37 am

lol Smile hahahaa kivancsi leszek milesz a kovetkezo !!! A gaz Basel es Dugo csalnak a dobassal es azert nyernek !!!!Smile
Skulltaker
Skulltaker
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1370
Join date : 2011. Jan. 13.
Tartózkodási hely : warp

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) - Page 2 Empty Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Dugó 2011-02-05, 10:15 am

Na szevasztok!

Csataleírásra majd hétfőn kerül sor, de nem bírom addig, hogy ne nyújtsam be az igényemet a dobozra amit beigértetek!:-)))

Tegnap este ugyanis, bár életem egyik legszarab csatája volt...Karl Franz vezette sereggemmel dupla külömbséggel(massacre) vertem a BZ + Ubi vezette Táp Skaveneket..

Részletekbe most nem menék bele, majd csak hétfőn...Lényeg hogy BZ egy gusztustalan mocsok táp armyt hozott..1-2 dolgot elbazott nekem 1-2 bejött...szar meccs volt..vitctoryval nyertem olyan 960-460 ra..

Ki a következő??:-)

Tudom Toma nagy a pofám!:-)...

De ez van:-)
Dugó
Dugó
warlord
warlord

Hozzászólások száma : 1287
Join date : 2011. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-) - Page 2 Empty Re: Empire vs. Sakven..avagy a nagypofájúak csatája...2011 02.04:-)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.